Alüminyum Profil Resimleri

Alüminyum Profil Görselleri

Alüminyum Profil Resimleri

Alüminyum profillerin kullanım alanlarının artması ile birlikte ihtiyaç duyulan profil çeşitlerini bulmak için internette online kataloglara bakabilir ya profil üretici firmaların web sitelerinden faydalanmak gerekir. Profil üretici firmalar ekstrüzyon hattından çıkan ürünlerin görsellerini müşterilerine daha detaylı bilgi verebilmek için web sitelerinde çeşitli formatlarda sergilemektedirler.

Punto Alüminyum ekstrüzyon hatlarında üretilmiş alüminyum profil resimleri için sayfamızda yüksek çözünürlük görseller bulabilirsiniz.

Kategorilere göre alüminyum profil resimleri sayfamızda,

sigma profiller

Cam Balkon Profilleri

Soğutucu Profiller

Özel Profiller ve Standart Profillerden örnek görseller yer almaktadır.

Üretimi tamamlanan profillerimizden çeşitli numuneler alarak sık sık yeni görseller oluşturmaktayız. Sayfamzı, sosyal medya hesaplarımızı takip ederek yeni çalışmalarımızdan haberdar olmanızı tavsiye ederiz.

Alüminyum Profil Görüntüsü Nasıl Olmalıdır?

Ekstrüzyondan yeni çıkmış profillerde preslenme sonucunda profil üzerinde yer yer yağ lekelerine rastlanabilir. Profil görüntüsünün parlak, alaşıma göre profil üzerinde renk dalgalanmaları olmaması gerekir. Profil numune için kesilrken oluşan çapaklar ve pürüzlü alanlar göz ardı edilebilir.

Eloksal işlemi görmüş profillerin paslanmaya karşı daha fazla korumalı olduğu unutulmamalıdır. Renkli ya da doğal alüminyum renklerinde eloksal işlemine tabi tutulan alümimyum profiller uzun süre renk değiştirmeden kullanılabilmesi mümkündür.

Yüksek Çözünürlüklü Alüminyum Profil Resimleri

Web sitemizde yer alan alüminyum profil resimlerini kendi web sitenizde kullanmak isterseniz firmamıza link vererek kullanmanız mümkündür. Resimler yüksek çözünürlüklü olarak web sitemize eklenmiştir. Katalog gibi basılı işlerde kullanmak için bizden 300dpi çözünürlükteki alüminyum profil resimlerini talep edebilirsiniz. Satış ekibimiz resimler üzerinde punto alüminyum logosu da görünecek şekilde size resimleri ulaştıracaktı.

Alüminyum Profil Videoları

Punto alüminyum üretim tesislerinde üretilen alüminyum profilleri ve üretim proseslerini daha detaylı olarak görebilmeniz için alüminyum profil resimlerinin yanı sıra üretim hattından görüntülerden derlediğimiz videolar da çok yakında youtube kanalımızda olacaktır. Güncellemeleri kaçırmamak için buradan kanalımıza göz atabilir ve abone olarak yeni videoların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz

Alüminuım Profil Resim İsteğinde Bulunun

İhtiyacınız olan ya da detaylı olarak incelemek istediğiniz görsel ya da videolar için bize iletişim sayfamızdan ya da punto@puntoaluminyum.com mail adresimizden istediğini profil kodlarını belirterek talepte bulunabilirsiniz.

alüminyum profil resimleri
Alüminyum Profil Renkleri
× WhatsApp Mesajı Gönderin