Alüminyum Ekstrüzyon

Alüminyum Ekstrüzyon

Alüminyum ekstrüzyon, alüminyum ürünlerin üretiminde en yaygın yöntemlerden biridir. Ekstrüde alüminyum ürünler dünya çapında her gün yenilikçi uygulama alanlarında kullanılmaktadır. Alüminyum profil kullanma imkanlarının sınırı yoktur. İnşaat, ulaşım, elektrik, makine ve dayanıklı tüketim malları gibi bir dizi son kullanıcı sektöründe güçleri, esneklikleri, dayanıklılıkları ve sürdürülebilirlikleri için kullanılırlar. % 100 geri dönüştürülebilirler ve işlenmesi kolaydır ve çok az zararlı gaz çıkarır.

Ekstrüzyon, nakliye ve inşaat sektöründe çeliğin yerini, çoğunlukla hafifliği ve korozyon direnci kalitesi ile sonsuz geri dönüştürülebilirliği ile değiştirmektedir. Yapı ve inşaat sektörü, alüminyum ekstrüzyon için en büyük pazardır. İnşaattaki alüminyum içeriğinin yaklaşık% 65’inin yıllık olarak geri dönüştürüleceği tahmin edilmektedir. Bina ve inşaatta kullanımının yakın vadede kapı, pencere, panel, pencere çerçevesi, merdiven ve köprülerde artması beklenmektedir.

Alüminyum Ekstrüzyon Firmaları içerisinde öncelikli tercihiniz olmaya adayız. Teklif almak için iletişim sayfamızdan bize  ulaşabilirsiniz

Tesislerimiz 27 adet ekstrüzyon presi ile yılık 150.000 ton üretim kapasitesine sahiptir. 14 metreye kadar üretim yapılabilen preslerimizde, 1. sınıf alüminyum biletler kullanılarak 6000 ve 7000 serisi alaşımlarda alüminyum profil üretimi yapılmaktadır.

× WhatsApp Mesajı Gönderin