PERGOLA PROFİLLERİ

42 adet profil listelenmektedir.

PERGOLA PROFİLLERİ Kullanım Alanları

Alüminyum Pergola Ve Tente Profilleri nedir , Nerelerde Kullanılır .

Alüminyum Pergola Profilleri nedir in cevabı belirli bir hat boyunca , yanlarına alüminyum profillerden özel tasarım üretilmiş direkler dikilmiş , üstü açılıp , kapanabilen gölgelik elde etmek , yağmur ve soğuktan korunmak için özel olarak tasarlanmış , alüminyum pergola profillerine denir . Pergola ( İtalyancadan ) gelen bir kelimedir .

Alüminyum Tente Profilleri nedir in cevabı , bir binanın dış duvarına özel tasarlanmış alüminyum tente profillerinin tutturularak , gölgelik veya yağmurdan korunmak için yapılan çıkıntıya denir.

Alüminyum Pergola ve Tente profilleri Nerelerde Kullanılır .

Alüminyum Pergola ve Tente profilleri nerelerde kullanılır ın cevabı , alüminyum pergola profiller genellikle yeme , içme mekanlarının ön kısımlarında müsait alana sahip işletmelerin mekanlarını genişleterek müşterilerinin yazın güneşten , baharda yağmur ve rüzgârdan korumak , kışın ise kar ve soğuktan korumak için açılıp , kapanabilen bir şekilde tasarlanarak kullanılır.

Alüminyum pergola ve tente profillerinin montajından sonra genellikle polyester , akrilik veya pamuk iplikten dokunmuş brandayla pergola profillerine gerdirilerek kullanılır.

Alüminyum pergola ve tente profiller genellikle elektro statik toz boya ile değişik RAL kodlarıyla mimarların ve müşterilerin istedikleri renklere boyanarak kullanılır , alüminyum pergola ve tente profillerinin boyanması dekoratif lik ,estetik , şık görünüm ve korozyona karşı dayanımını sağlamak için yapılır .

Alüminyum tente profilleri bir binanın pencereleri , bir kapının üzerinde , bir işletmenin girişinde , bir otelin girişinde , restoran ve cafe girişlerinde kullanıldığı gibi , alüminyum tente profillerinin üzerine kaplanmış brandalara tanıtım yazıları yazılarak , tanıtım reklamı olarak da kullanılır.

× WhatsApp Mesajı Gönderin