SERAMİK - FAYANS PROFİLLERİ

144 adet profil listelenmektedir.

SERAMİK - FAYANS PROFİLLERİ Kullanım Alanları

- Alüminyum Seramik ve Fayans Profilleri Nedir , Nerelerde kullanılır ,

Alüminyum Seramik ve Fayans Profilleri nedir in cevabı , seramik , fayans ve doğal taşlarda dış köşelerde , bitiş noktalarında darbeye karşı korumak aynı zamanda şık ve estetik görünüm elde etmek için alüminyum profilden üretilmiş alüminyum bordür profillere denir.

- Alüminyum Seramik ve Fayans Profilleri Nerelerde Kullanılır .

Alüminyum seramik ve fayans profilleri nerelerde kullanılır cevabı , seramik ve fayansların kurulum esnasında açıkta kalan köşelerinin kenarlarını korumak ve şık , estetik bir yüzey sağlamak için kullanılır .Alüminyum seramik ve fayans profilleri zemin seramik kaplamları , fayans duvar kaplamaları , doğal taş kaplamaların zemin ve duvarlar da kullanılır Alüminyum seramik ve fayans profilleri aynı zamanda ağaç parke zeminlerde , ağaç parke köşelerinde ve zemin halılarının kenar köşelerinin korunması , şık ve estetik görünüm elde etmek için de kullanılır. Kullanımı güçlü ve dayanıklı bir bağlantı sağlamasının yanında karoların darbelere veya diğer yollarla çatlamasını önlemeye yardımcı olur.

Alüminyum seramik ve fayans profilleri alüminyum 6063 alışım veya alüminyum 6064 alışımı kullanılarak üretim yapılır . Bu iki alışımın kullanılmasının sebebi yüzeyinin eloksal kaplanırken çok güzel pürüzsüz bir yüzey elde edilmesini sağlamasıdır. Alüminyum seramik ve fayans profilleri mat eloksal , mat sarı eloksal , mat inox eloksal , mat siyah eloksal aynı zamanda parlak natural eloksal , parlak sarı eloksal , parlak inox eloksal , parlak siyah eloksallı olarak kullanılmaktadır . Nadiren elektrostatik toz boyalı RAL kodları da kullanlmaktadır .

× WhatsApp Mesajı Gönderin