LAMA PROFİLLER

413 adet profil listelenmektedir.
TÜM SAYFASI

Tüm profilleri tek sayfada tablo şeklinde açmak isterseniz butona tıklayarak görüntüleyebilirsiniz

LAMA PROFİLLER Kullanım Alanları

- Alüminyum Lama Profiller Nedir , Nerde Kullanılır.
- Alüminyum Lama Profilleri Nedir.
Alüminyum Lama nedir in cevabı , alüminyum lama nedir denildiğinde uzunluğa göre dik kesitleri olan dikdörtgen şeklinde , değişik en ( genişlik ) te olan haddelenmiş veya eksturizyon edilmiş , alüminyum boksitten elde edilmiş , alüminyum biletten , kalıp yapılarak üretilmiş her profile alüminyum lama profilleri denir .

- Alüminyum Lama Profilleri Nerelerde Kullanılır .

Alüminyum lama profilleri nerelerde kullanılır ın cevabı ,

• Alüminyum lama profilleri taşıyıcı sistemler,
• Alüminyum lama profilleri perde ve destekler,
• Alüminyum lama profilleri ızgara,
• Alüminyum lama profilleri konstrüksiyon hangar tasarımları,
. Alüminyum lama profilleri binalarda ( yapılarda ) balkon sistemlerinde destek profilleri olarak kullanılmaktadır
Bunların dışında makine imalatçıları , perde ( stor ) sistemlerinde , valiz üreticileri , elektronik üreticileri eloksalı veya elektrostatik boyalı olarak çok kullanılmaktadır.
Alüminyum lama Otomotiv sektöründe de destek güçlerini kuvvetlendirmek, iki profil arasındaki, zemin ve tavan arasındaki tüm bağları destekleyerek güçlendirmek amacıyla da kullanılmaktadır. Genel bir güçlendirme malzemesi olan alüminyum lama profiller eloksal kaplama veya elektrostatik toz boya kaplandıktan sonra oldukça uzun ömürlü bir konuma geldiğinden çok kullanılmaktadır. Bu nedenle inşaat sektöründeki çalışmaların çoğunda özellikle balkonlu yapılarda alüminyum lama profilleri yapıda kullanılarak güçlendirme yapılır.
Alüminyum Lama profil çelik ( demiri ) yapı malzemesinden 2,7 daha hafif olduğu için ve üretim esnasında standartları dışında istenilen ölçülere göre genel kapsamda 6-12 metre boylarında veya değişik ölçülerde de üretimi mümkündür.

× WhatsApp Mesajı Gönderin