KARE DOLU PROFİLLER

56 adet profil listelenmektedir.
TÜM KARE DOLU PROFİLLER SAYFASI

Tüm profilleri tek sayfada tablo şeklinde açmak isterseniz butona tıklayarak görüntüleyebilirsiniz

STANDART PROFİLLER Kullanım Alanları

- Alüminyum kare dolu profil nedir nerede kullanılır

Alüminyum kare dolu profil birinci anlamı kare olarak eşit kenar ölçüleri olan içi dolu profillerdir, İkincisi ise alüminyum dikdörtgen olarak üretim şekli göstermekte dir.

Alüminyum kare ( dikdörtgen ) dolu profil gelişen teknoloji ile beraberinde yapı sektörü ve yedek parça üretici sektörünün gelişmesiyle birlikte , bu alanda ihtiyaç duyulan parçalara ihtiyaç talebi artmaktadır. Alüminyum kare ( dikdörtgen ) profil çelik ( demir ) den 2,7 Kg daha hafif ve dayanıklı olmasından soğuk ( sert ) eloksal kaplamayla oksitlenmeye karşı direncinin çok artmasından dolayı kalıp üretim sanayinde , yedek parça sanayi , yapı sektöründe , uzay sektöründe , savunma sanayinde çokça talep edilen ve kullanım alanı gelişerek devam ediyor.

Alüminyum kare ( dikdörtgen ) dolu profil alüminyum eksturisyon sanayinde 7000 serisi alışım , 6082 serisi alışım , 6061 serisi alışım , 7075 serisi alışım , 2011 serisi alışım ve 2014 serisi alışım , 6060 alışım serisi , 6063 alışım serisi olarak üretim yapılabilinir . Alüminyum yuvarlak içi dolu çubuklar talebe göre değişik ölçülerde ve değişik her türlü çaplarda üretim yapılmaktadır.

× WhatsApp Mesajı Gönderin